MES JUMS UŽTIKRINSIME:


Garantija

Aukščiausios kokybės ir žemiausios kainos garantija! Visos prekės tiekiamos tiesiai iš gamintojo
sandėlio, todėl gausite tik originalią ir aukščiausios kokybės prekę.

Aptarnavimas

Prisitaikome prie Jūsų poreikių ir parenkame tik efektyviausią ir labiausiai Jūsų poreikius atitinkančią
vandens valymo sistemą. Suteikiame pilną techninę priežiūrą.

Patirtis

16 metų patirtis - įrodymas apie aukščiausią paslaugų teikimo kokybę.


Kalkėtas vanduo?

Vandens kokybė turi įtakos ne tik mūsų organizmui, bet ir visos buitinės technikos, kuri reikalauja vandens, gedimams. Apkalkėjęs virdulys, vonia ar dušas, skalbimo mašinos ar indaplovės kaitinimo elemento problemos, o ant stiklo, indų ir tamsių paviršių lieka baltos dėmės - tai kieto/kalkėto vandens įtaka.

Vanduo turi nemalonų kvapą ir spalvą?

Pagrindiniai ženklai, jog Jūsų vanduo turi per didelį kiekį geležies: raudonos ar rudos dėmės vonios, unitazų ar praustuvo paviršiūje. Vanduo turi metalo skonį, drumstą spalvą. Didelė tikimybė, jog vandenyje, taip pat bus didelis kiekis kenksmingų medžiagų, tokių kaip: mangano, sulfidų ir kitų mechaninių priemaišų.

Kodėl verta įsigyti filtrus?

Vandens minkštinimo ir nugeležinimo filtrai išvalo netinkamos kokybės vandenį nuo kenksmingų medžiagų, užtikrina geresnės kokybės vandenį . Šie filtrai svarbūs ne tik norint pasirūpinti buitinių prietaisų, kurie naudoja vandenį, patvarumu, bet ir norint pasirūpinti savo sveikata. Pamiršite apie užkalkėjusius čiaupus ir virdulius, kalkėto vandens paliekamas dėmes, apsaugosite vandens kaitinimo elementus. O skalbimo metu, skalbikliai puikiai tirps vandenyje ir vanduo nedarys neigiamo poveikio skalbiniams, nepilkės ir nedirgins odos. Užpildykite anketą ir mūsų komanda pateiks Jums išskirtinį pasiūlymą. Geriausia kaina rinkoje - GARANTUOTA!

Pildykite anketą ir gaukite nemokamą informacinį leidinį apie vandens kokybę ir filtravimo įrangos naudą!

DUK - dažniausiai užduodami klausimai

Ar tiesa, jog kietas vanduo neigiamai veikia rūbus?

Taip. Vanduo tiesiogiai įtakoja audinį skalbimo metu. Jeigu vanduo kietas, po skalbimo, rūbai tampa kietesni ir trapesni, kas skatina jų greitą susidėvėjimą. Kietas vanduo įtakoja greitą baltų rūbų papilkėjimą ir spalvotų rūbų nublukimą. Kietame vandenyje sunkiau tirpsta skalbimo priemonės, jos lieka ant audinio, net po skalbimo, ko pasekoje juntamas odos dirginimas.

Ar tiesa, jog minkštas vanduo nepalieka baltų dėmių ant stiklo, indų ir tamsių paviršių?

Vandens filtravimo sistemos pašalina mineralus, kurie padaro vandenį kietą. Vanduo tampa minkštas, nepalieka dėmių ant stiklo, indų ar tamsių paviršių, neužkalkėja arbatinukai, lygintuvai.

Ar kalkėtas vanduo tikrai įtakoja energijos vartojimo kaštus?

Taip. Kalkių apnašos ant kaitinimo elementų mažina vandens šildymo proceso efektyvumą. Palyginimui, 1mm storio kalkių nuosėdų sluoksnis ant šilumokaičio paviršiaus sumažina jo efektyvumą net apie 10%. Todėl manoma, kad kiekvienas buities įrenginys dėl kieto vandens energijos kaštus padidina vidutiniškai apie 20%.

Miesto vanduo. Argi jis nėra filtruojamas ir ar reikia jį papildomai apdoroti?

Vandentiekio vanduo yra traktuojamas kaip vanduo, atitinkantis geriamojo vandens normas. Čiaupo vanduo jau yra apdorotas. Didžiausia leistina vandens kietumo norma Lietuvoje yra 28°dH (vokiški laipsniai). Ši norma reiškia, kad vanduo nėra kenksmingas žmogui, tačiau toks vanduo yra labai kietas ir sukelia eibę bėdų buityje. Vidutiniškas centralizuoto vandens kietumas mūsų šalyje yra apie 18°dH, todėl daugelis lietuvių kasdien susiduria su kalkėtu vandeniu ir jo pasekmėmis.

Ar minkštinimo filtro regeneracijai naudojama druska gali kenkti aplinkai?

Vandens minkštinimui naudojamos druskos sudėtyje nėra žmogaus sveikatai ir aplinkai pavojingų medžiagų. Produktas yra saugus, turintis tai patvirtinantį higienos sertifikatą. Be to, Ecowater minkština iki higienos normų nustatyto minimalaus 3°dH lygio, todėl tik nedidelis druskos kiekis patenka į kanalizaciją regeneracijos metu.

Ar suminkštintą vandenį yra saugu gerti?

Taip, suminkštintą vandenį gerti yra saugu. Jei laikotės druskos vartojimo dietos ir/arba skaičiuojate druskos vartojimą, turėtumėte pridėti atitinkamą druskos kiekį prie bendro vartojimo per parą. Suminkštinti kiekvienam 0dH (vokiškas kietumo laipsnis), Ecowater vandens minštintuvas į vandenį prideda apie 8,2 mg natrio kiekvienam litrui. Jei per parą išgeriate 3 litrus suminkštinto vandens, kartu gaunate apie 344,4 mg natrio, kas yra tolygu 0,87 g druskos. Palyginimui, toks druskos kiekis yra įprastoje riekėje baltos duonos.


Mūsų teikiamos paslaugos

Atliekame išsamius vandens tyrimus, apskaičiuojame ir parenkame Jums labiausiai tinkamą vandens filtravimo sistemą.

Sumontuojame ir suderiname vandens filtrą, darbus atliekame greitai ir švariai. Visiems darbams ir prekėms suteikiama garantija iki 5 metų.​​​​​​​

Suteiksime pilną techninę priežiūrą, o esant gedimui - remontas daromas nedelsiant. Atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus. ​​​​​​​

Pildykite anketą ir gaukite nemokamą informacinį leidinį apie vandens kokybę ir filtravimo įrangos naudą!

Turite klausimų? Susisiekite!

arrow down